spot_img
15.8 C
Skopje
среда, октомври 6, 2021
spot_img

КОГА РАДА МАНОЈЛОВИЌ “МЕША”, ГОРАТ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (видео)

Покрај пеењето, познато е дека пејачката Рада Манојловиќ поседува и неодолив телесен раскош, а на моменти и врвни танцувачки способности, што уште еднаш ги демонстрираше на еден од нејзините настапи.

Имено, на социјалните мрежи се појави видео на кое пејачката толку заводливо и провокативно танцува што од „мртви крева“ , облечена во  фустан со огромен шлиц.

Во еден момент, Рада ќе се сврти со грб кон побликата, покажувајќи го својот волшебно извајан задник, со кој ќе почна толку добро да меша и да ги „крши“ колковите, што на публиката, особено на машката,  ќе и „испаднеа очите“.

Бидејќи атмосферата на настапот се „вжешти до усвитување“, пејачката остана во видливо расположение и со насмевка на лицето за цело време, а од танцот на Рада со задницата и кружните еротски движења со карлицата, на мажите им „падна вилицата“…  Ама затоа им се крена адреналинот до плафон!

Погледнете го видеото ТУКА.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести