spot_img
22.8 C
Skopje
понеделник, септември 27, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА ПОЗИРА БЕЗ ГРАДНИК (фото)

Македонската пејачка Елена Велевска важи за една од најзгодните дами на македонската музичка сцена. Таа никогаш не криела и секогаш отворено зборувала и за своите естетски корекции.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографии од снимањето на видео записот за песната „Овој живот убав е“, на кои таа позира во бела маичка без градник.

„Секогаш бидете насмеани, затоа што животот е нешто прекрасно и има толку многу работи за кои можете да се смеете“, напиша Елена во опис на фотографијата.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести