spot_img
22.8 C
Skopje
понеделник, септември 27, 2021
spot_img

БРУТАЛНО СЕ*СИ: ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ПОВТОРНО ИЗДОМИНИРА (фото)

Јелена Карлеуша повторно продолжува да биде контраверзна и се*си а со тоа да го привлекува вниманието врз себе.

Овој пат пејачката на својот Инстаграм профил објави фотки од секси портокалов фустан отворен од сите страни со кои повторно ги запали социјалните мрежи.

Она што го привлече цело внимание е ова парче облека кое е креација на старлетата и инстаграм ѕвездата Деми Роуз а во он-лајн продажба чини 20 евра.

На постот Карлеуша додаде:

„Сите жени се убави без разлика на бројот на фустан кој го носат“.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести