spot_img
30.8 C
Skopje
недела, септември 26, 2021
spot_img

ЏП ВО “ЛАЗАРОВ ШОУ” ОТКРИВА ЗА СВОЕТО ПРВО ПИЈАНСТВО (видео)

За прв пат гостин во “Лазаров Шоу” е јутјубер, и тоа не било кој туку еден од вашите омилени. ЏП и Лазаров летово направија вистински бум со заедничките песни, а сигурни сме дека и во иднина ќе ја продлабочуваат соработката.

Лазаров како “добар домаќин” му ја “олесни” улогата на гостинот па во првата рубрика, несакајќи се погрижи самиот на “настрада”. Како сето тоа изгледаше и што се одговори ЏП на жешките прашања во “Луто пиперче”, но и каков избор направи во “Или или”, Ви останува да погледнете.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести