spot_img
17.8 C
Skopje
недела, септември 26, 2021
spot_img

ЕЛЕОНОРА НЕ ИМ ДАВА МИР НА МАЖИТЕ – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Летото помина, но температурата која ja предизвика оваа македонска убавица, го кажува спротивното.

Елеонора Миљковиќ е македонската убавица која ги мами погледите на сите со својот совршен изглед. Летово се прошета на повеќе места, па погледнете го најдоброто од нејзе.

Таа соработува со многу македонски и српски брендови за убавина. На својот инстаграм профил открива дека своето здравје и тело, го одржува со често одење во теретана и консумирање на здрава храна.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести