spot_img
19.8 C
Skopje
сабота, септември 11, 2021
spot_img

ЏЕЈ ЛО ВАЖИ ЗА НАЈЗГОДНА ЖЕНА ВО СВЕТОТ, НО РЕТКО КОЈ ПРЕТПОСТАВУВА ДЕКА ТАА ЉУБОМОРИ НА ПОМЛАДИ ЖЕНИ (фото)

Џенифер Лопез важи за една од најубавите жени во светот, а и покрај фактот дека има 52 години оваа убавица мами воздишки на многу мажи.Затоа тешко дека би можело да се претпостави оти таа е љубоморна на жените, но според тврдењето на оние кои и биле во близина, вистината е сосема поинаква.

Dženifer Lopez

Имено, во серијата исповеди „Хорор приказни на стјуардесите“ е откриено дека латино дивата барала на своите приватни летови да нема стјуардеси, туку исклучиво мажи и се само затоа што била ужасно љубоморна.

– Летањето со Лопез е пекол, постојано не навредуваше затоа што сме помлади, поубави и позгодни од неа, раскажала една од девојките кои работеле додека таа користела авио услуги.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести