15.8 C
Skopje
понеделник, февруари 26, 2024

ШОКАНТНО: СТАРЛЕТАТА МАЦА ДИСКРЕЦИЈА ЈАВНО БАРА МАЖИ ЗА СНИМАЊЕ ПО*НО ФИЛМ (видео)

Старлетата и реалити sвезда, Маца – Дискреција, отвори јавен конкурс, па ги повика сите мажи кои би сакале да снимаат филмови за возрасни со неа. Таа ги кажа своите услови и се пожали дека се’ уште не нашла никого соодветен.

Инаку, Сенада Нуркиќ, како што гласи вистинското име на порно-старлетата уште претходно јавно се пожали колку е тешко да се заработат пари на „Only Fans“ апликација за споделување на експлицитни видео и фото-содржини од која таа досега заработуваше сликајќи се гола.

„Снимам свои клипови, менувам пози, па ги одрав колената, веќе. Снимам неколку пати, гледам дали сè се гледаа убаво, па ако не, мора да го направам истото тоа повторно“ – се пожали неодамна Маца, која сега решила да ја збогати еротската понуда кревајќи ја „хард – кор“ ниво.

Меѓу другото, во условите на Маца стои: Најважно е да сакате да снимите интимни сцени со неа, но пред тоа морате да го фотографирате вашиот машки полов орган по целата должина со линијар покрај него и да ја напишете шифрата „Маца“ и неговата должина на ливче хартија.

Потребни ни се високи, впечатливи и надарени мажи, пред се возрасни, од Белград, за да снимаат порно филмови со менеНе плаќам, но и не барам пари- потенцираше Маца.Секој заинтересиран може да ја контактира на нејзината е-пошта.

Еве го видеото со нејзиниот јавен порно повик:

https://twitter.com/eeevunkump/status/1434623232590688261?s=19

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести