spot_img
19.8 C
Skopje
сабота, септември 11, 2021
spot_img

НАТАША БЕКВАЛАЦ НАПРАВИ ХАОС НА НАСТАП – СЕ ПОЈАВИ САМО ПО ТАНГА (фото)

Наташа Беквалац се појавила на настап во бели танга и градник, над кои носеше провидене фустан кој оцртувал баш се!

Пејачката Наташа Беквалац многу внимава на својот изглед, а сега ја покажа својата фигура во провокативен бел фустан со бела долна облека одоздола.

Таа ја избра оваа комбинација за настап, иако неодамна изјави дека ќе паузира од настапот бидејќи не се чувствува добро.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести