spot_img
25.8 C
Skopje
сабота, септември 11, 2021
spot_img

“Лудница“ пред “Олд Трафорд“: Сите се РОНАЛДО!

На околу час и половина пред почетокот на мечот меѓу Манчестер Јунајтед и Њукасл “врие“ пред стадионот “Олд Трафорд“. Сите се очекување на настапот на Кристијано Роналдо.

Сите се Роналдо, најголем дел од фановите се со дресот на Кристијано со бр.7.

Вистинска “лудница“ владее во овој дел на Манчестер.

sportmedia.mk

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести