spot_img
19.8 C
Skopje
сабота, септември 11, 2021
spot_img

Игор се разнежни по разделбата со Северина: „Секое утро кажете им на вашите мајки дека ги сакате“ (фото)

Поранешниот сопруг на Северина, Игор Којиќ (34), на Инстаграм го честиташе роденденот на својата мајка Оља.

Фудбалскиот менаџер објави порака на Инстаграм од непознат автор во која напиша на кирилица: „Кога ќе слезе Христос? Ми недостига мајка ми.“

.

– СЕкое утро кога ќе се разбудите, кажете им на мајките дека ги сакате. Среќен роденден – Игор и го честиташе роденденот на мајка си.

Да потсетиме, на крајот на август, Северина и Игор се разведоа со заедничка согласност. Игор потоа објави на Инстаграм стори фотографија од својата сенка на трева, со песна во позадина од групата Квин „I want to break free“.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести