spot_img
26.8 C
Skopje
петок, септември 10, 2021
spot_img

ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА! НАЈЗГОДНАТА МАКЕДОНКА ГОЛА НА ТЕРАСА (фото)

Македонската старлета, девојката која ја запознавме со учеството во реалното шоу Задруга, не престанува да провоцира со секси фотографиите на Инстаграм.

Овој пат таа позираше во чипкана црна долна облека на балкон.

„Ми требаш ти и зајдисонце“, напиша таа во опис на фотографијата.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести