spot_img
15.8 C
Skopje
вторник, септември 7, 2021
spot_img

Стевчо Јакимовски кандидат за Градоначалник на Општина Карпош

Поранешниот Градоначалник на Општина Карпош, Стевчо Јакимовски на социјалните мрежи објави дека повторно се одлучил да се кандидира за прв човек на оваа општина.

“Сакам да ве известам дека одлучив да се кандидирам за следен градоначалник на Општина Карпош на претстојните локални избори“, напиша Јакимовски на својот профил на Фејсбук.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести