spot_img
25.8 C
Skopje
недела, септември 5, 2021
spot_img

СТРАШНО: Монструм среде Срумица пукал во куче пред куп луѓе!

– Најмилата бела кучка која влегуваше во ресторан Вила Парк, кучка која сите ја хранеа и гледаа. Кучка која беше омилена меѓу децата и ѕвезда во паркот… Денес е убиена со пушка пред сведоци.Кучето се мачело 15-тина минути пред да умре!Случајот е пријавен во полиција.Јас навистина не знам дали живеам на дивиот запад или едноставно психопатите почнаа да не преовладуваат во бројка… , стои во објавата на Фејсбук на струмичанката Наталија.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести