spot_img
27.8 C
Skopje
понеделник, август 30, 2021
spot_img

ГИ ОСВОИ СИТЕ ПОГЛЕДИ: Хајди Клум доминира и на 49 години (фото)

Манекенката Хајди Клум (49) според мислењето на многумина е доказ дека годините се само бројка. Германскиот топ модел не престанува да ја воодушевува јавноста си својот изглед, а најновото издание покажува дека дефинитивно изгледа беспрекорно.

Хајди Клум и нејзиниот сопруг Том Каулиц биле дел од ревијата на “Dolce & Gabbana” во Венеција во Италија. Клум блеснала во црна тоалета во која ги истакнала долгите нозе.

  • Уаууу, ова не е реално!, Какво нозе! Ало!, Најзгодна жена на планетата, Машки сон!… само дел од коментарите на водоушевените фанови.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести