spot_img
20.8 C
Skopje
недела, август 29, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: НАЈЗГОДНАТА МАКЕДОНКА ВО ЖЕШКА ТАНГА (фото)

Македонката Елеонора Миљковиќ која стекна огромна популарност со учеството во реалното шоу Задруга, ужива во летото и топлото време покрај вода.

Често на Инстаграм споделува фотографии од нејзиниот одмор, а овој пат ги почести фановите со секси фотографија.

Елеонора позираше во танга бикини и го покажа својот совршен задник.

Погледнете:

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести