20.8 C
Skopje
четврток, септември 21, 2023

ПРЕМНОГУ СЕ*СИ ЗА НА ИНСТАГРАМ! МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Атрактивната пејачка Милица Павловиќ ги запали социјалните мрежи со жешките пози и провокативното издание.

Пејачката позираше во црна кожена сукња, а многумина ја споредија со фаталната жена мачка.

Не изостанаа ниту коментарите од нејзините обожаватели:

„Бомба“, „Жена-мачка“, „Милице, гориш“, „Презгодна“, „Лудило, баш добро изгледаш“, „Грмиш“, глсеа само дел од коментарите на нејзините обожаватели.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img