spot_img
26.8 C
Skopje
сабота, јули 24, 2021
spot_img

Погба го напушта Јунајтед за 50 милиони евра, Гризман сака во Јувентус

Антоан Гризман е во центарот на вниманието, иако пред неколку дена излезе информација дека сака да остане во Барселона, сепак „Каталонски спорт“ пишува дека тој сака да оди во Јувентус. Во Торино ќе биде од голема корист доколку Кристијано Роналдо одлучи да замине во редовите на ПСЖ.

sportmedia.mk

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести