spot_img
26.8 C
Skopje
петок, јули 23, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЦЕЦА ВО БИКИНИ ГИ ИЗЛУДЕ ФАНОВИТЕ (фото)

По настапот во Црна Гора, српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ го искористи слободното време да се одмори и ужива на плажа.

По фотографиите кои се појавија во јавноста на кои Цеца е во костим за капење кој ги истакнува нејзините гради, сега е објавено и видео.

Пејачката ужива на лежалка покрај морето, а обожавателите имаа само пофални зборови за нејзиниот изглед и витка линија.

-Можно ли е оваа бомба да има внук?, Како девојче си, се само дел од коменатрите упатени до неа.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести