spot_img
27.8 C
Skopje
среда, јули 21, 2021
spot_img

Пронајден кокаин, приведена жена од Кичево


На 20.07.2021 во 18.30 часот полициски службеници од ОВР Кичево, при контрола на патничко возило „БМВ“, со кичевски регистарски ознаки, кај сопатничката Ф.Р.(23) од Кичево пронашле кокаин. Таа е лишена од слобода и против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести