spot_img
23.8 C
Skopje
сабота, јули 17, 2021
spot_img

Приведена гостиварка, пронајден кокаин


На 16.07.2021 во 21.30 часот од полициски службеници од СВР Тетово – ОВР Гостивар лишена е од слобода М.И.(27) од гостиварски Вруток, бидејќи при преглед кај неа, на ул.„Гоце Делчев“ во Гостивар, бил пронајден и одземен кокаин.
Таа е приведена во полициска станица и по документирање на случајот, против неа ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести