spot_img
21.8 C
Skopje
сабота, јули 17, 2021
spot_img

ПРЕТЕРА! НАЈЗГОДНАТА ХРВАТИЦА ТОПЛЕС ПОЗИРА НА УЛИЦА (фото)

Хрватската пејачка и модел Нивес Џелзијус со своите провокативни фотографии не престанува да ја интригира јавноста.

Иако многумина можеби помислија дека од виделе се од згодната Нивес, овојпат таа се надмина самата себе.

Овој пат, таа на својот Инстаграм објави фотографија на која позира топлес. Имено, пејачката е во краток шорц, а на горниот дел од телото нема ништо односно голите гради ги покри со раце.

Ова фотографија никој не остави рамнодушен, посебно посилниот пол кој под објавата пишуваше дали можат да им се придружат.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести