spot_img
21.8 C
Skopje
сабота, јули 17, 2021
spot_img

МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА ПРОВОЦИРА – ПРОВИДНА НАМЕТКА ГИ ОСТАВИ СИТЕ ВО ДИЛЕМА (фото)

Летото е во полн ек, а македонските јавни личности почнаа да објавуваат фотографии и видеа од своите летни авантури.

Градовите се празни, а луѓето уживаат на плажите покрај вода.

И Лото Маријана замина на заслужен одмор, од каде редовно секојдневно споделува фотографии во бикини, истакнувајќи го своето совршено тело.

Таа ги изненади своите фанови кога позираше во чипкана проѕирна наметка, која одлично ја истакнува нејзината фигура.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести