spot_img
29.8 C
Skopje
сабота, јули 17, 2021
spot_img

ЛЕТЕН ХИТ НА ПОВИДОК – СТЕФАН ЛАЗАРОВ УТРЕ ЈА ЛАНСИРА “ТИ” (видео)

Најпопуларниот македонски јутјубер Стефан Лазаров веќе се докажа и се етаблираше како еден од најдобрите водители во Македонија и дефинитивно човек што поставува стандарди и руши предрасуди. Македонската публика на јутјуб за една година дефинитивно му поклони доверба на Лазаров кој создава фан база која расте од ден на ден.

Без влакна на јазикот и брутално искрен, токму затоа и публиката тоа го препознава и верно го следи и поддржува. Овој пат во едно поинакво издание спреми нова песна која е посветена на неговата девојка Марта. Спотот е снимен во Албанија на брегот на преубавото Јадранското море, а дефинитивно спотот и песната се совршен спој кој зрачи со позитива и емоции.

Недела во 14:00 бидете на јутјуб каналот на Лазаров и уживајте во “Ти” која дефинитивно ќе биде голем летен хит.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести