spot_img
21.8 C
Skopje
сабота, јули 17, 2021
spot_img

ЖЕШКИ СЦЕНИ: Турскиот заводник и најубавата водителка се “опуштија” на одмор.. (фото)

Турскиот актер и миленик на жените, Џан Јаман и неговата девојка, водителката Дилета Леота, биле „уловени“ на одмор, а турскиот заводник постојано разменувал нежности со својата девојка.

Џан и Дилета биле фотографирани на нивната јахта во Бодрум, па иако сакале да бидат далеку од јавноста и да уживаат, сепак фотографите успеале да направат неколку фотографии од заљубениот пар.

Дилета и актерот едноставно блескале заедно, но сепак згодната русокоса привлекувала со своите атрибути кои биле одлично истакнати преку бикинито кое го носела.

Тие прво уживале на романтичен ручек, а потоа се сончале и разговарале, па размениле и по некој бакнеж.

Инаку, Џан е еден од најпопуларните турски актери по кој жените „лудуваат“.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести