spot_img
21.8 C
Skopje
сабота, јули 17, 2021
spot_img

БРУТАЛНО СЕ*СИ! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ПОЛУГОЛА ПЛИВА ВО БАЗЕН (фото)

Јелена Карлеуша не мирува и нема ден да не ја потресе јавноста со нова фотка, видео или стајлинг. Денешната објава, видео во кое е облечена како сирена т.е. соблечена топлес направи вистински хаос, и има повеќе од 300 000 прегледи.

Видеото е направено во нејзиниот базен во новата вила на Дедиње, а во него таа во еден момент буквално едвај ги држи градите под контрола.

А дека изгледа нестварно добро, изгледа.

Погледнете го видеото ТУКА.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести