spot_img
21.8 C
Skopje
сабота, јули 17, 2021
spot_img

АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ ПРОВОЦИРА НА ИНСТАГРАМ – МАЖИТЕ ПОЛУДЕА (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ ужива на море во благодетите на летото, а откако со последната споделена фото објава играше на картата на провокација и сек*апил, и нејзините следбеници уживаат во телесните благодети што снашката на Брена им ги приреди.

Имено, Прија позираше во провокативно бикини издание, па „сочната“ фотографија ја сподели со своите следбеници на социјалните мрежи, поточно во приказните на нејзиниот Инстаграм профил.

Иако не и е прв пат одблизу да ги покаже, нејзините бујни гради во гро план ги „полудеа“ мажите што ја следат, зашто нема вистински маж кој не би гледал во вакви „гради за медал“.

Очигледно на Прија и прија и импонира да провоцира, па снашката на Брена се опушти и покажа колку е цицлеста!

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести