spot_img
36.8 C
Skopje
петок, јули 16, 2021
spot_img

ЖЕШКА СЦЕНА ПОД ТУШ – СЕВЕРИНА ПОВТОРНО ГЛАВНА ТЕМА ВО РЕГИОНОТ (фото)

Северина ги воодушеви обожавателите со својата најнова секси фотографија и за половина час собра повеќе од 10.000 лајкови.

„Ла Бања“, напиша пејачката покрај сликата на Инстаграм во која позираше топлес под туш, односно само во оскудниот, долен дел од костимот за капење.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести