spot_img
21.8 C
Skopje
петок, јули 16, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: АЛЕКСАНДРА НАКОВА ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ (фото)

Поранешната манекенка Александра Накова со нова жешка објава.

Имено Накова реши да се разлади под туш, но во прожирна наметка која ги „оцрта“ нејзините облини .

Влажна и во провокативна поза Накова ја вжешти атмосферата.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести