spot_img
33.8 C
Skopje
сабота, јуни 26, 2021
spot_img

Приведен нарко дилер во Кочани

На 25.06.2021 во 23.40 часот во Кочани, полициски службеници од ОВР Кочани го лишиле од слобода А.М.(23) од Кочани затоа што при преглед кај него биле пронајдени и одземени марихуана и бела прашкаста материја. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести