spot_img
31.8 C
Skopje
понеделник, јуни 21, 2021
spot_img

ХАОС НА ИНСТАГРАМ: ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ГИ ИСПРАТИ ДЕЦАТА НА ОДМОР И ПОЧНА ДА ПРОВОЦИРА (фото)

Популарната пејачка Јелена Карлеуша обожува да прави провокативни фотографии и истите да ги споделува со своите фанови на социјалните мрежи.

Овој пат таа објави сет на фотографии од дворот во својата семејна куќа на Дедиње, а на себе го носи најминијатурното бикини кое што постои.

На една од фотографите Карлеуша е на колена, а во преден план го истакнала својот зад*ик, а горниот дел од костимот за капење едвај и ги сокри огромните гради…

Таа покрај фотографијата напиша: „Малата гори како мариху*на“, со што секој би се сложил…

Карлеуша со своите постапки продолжува да ја бранува јавноста, притоа предизвикувајќи лавина на коментари како на социјалните мрежи, така и во јавноста, бидејќи е сопруга и мајка на две ќерки.

Жешките фотографии на атрактивната пејачка можете да ги погледнете во продолжение:

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести