spot_img
21.8 C
Skopje
понеделник, јуни 21, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: НАЈЗГОДНАТА ХРВАТИЦА НАПРАВИ ХАОС НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Хрватската пејачка, писателка, водителка и старлета Нивес Целзиус повторно ги „почасти“ своуте фанови со „жешки фотки“.

Со најновата провокативна фотка Нивес предизвика вистински хаос меѓу фановите.

На најновата фотографија Нивес позира скоро гола со минијатурна танга. Ова нејзино слефи никого со воодушевување беше прифатено од нејзините следбеници.

Нивес на фотографијата се сонча во топлес, и во преден план се нејзините бујни облини.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести