spot_img
31.8 C
Skopje
понеделник, јуни 21, 2021
spot_img

ЕЛЕНА РИСТЕСКА ВО БИКИНИ ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Со доаѓањето на месец јуни, полека започна отварање на летната сезона, а познатите го искористија убавото, како и слободното време за да уживаат покрај плажа.

Елена Ристеска реши да побегне од секојдневиeто и секојдневните обврски, па замина на заслужениот одмор.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира на плажа во розово бикини, но не откри на која дестинација е.

Ристеска направи селфи, но во фокусот падна и нејзинот зaдник, а следбениците ја опсипаа и со коментари.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести