spot_img
31.8 C
Skopje
понеделник, јуни 21, 2021
spot_img

АЛЕКСАНДРА НАКОВА ПРОВОЦИРА БЕЗ ДОЛНА ОБЛЕКА (фото)

Поранешата манекенка Александра Накова позираше во кратко фустанче, а по се изгледаше како да не носи долна облека.

Имено таа неодамна отвори нејзин бутик, па често ги рекламира новите „парчиња“ кои ги има, а се чини ова е едно од најпровокативните.

Шлицот на фустанчето беше речиси до струкот, а Накова одлучи да го носи без долна облека, а можеби и носеше?!

Погледнете па и самите проценете:

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести