spot_img
25.8 C
Skopje
среда, јуни 16, 2021
spot_img

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: СТРАШЕН НАПАД НА ДВА ОГРОМНИ ПИТБУЛА ВРЗ ДЕЦА

Безбедносната камера во куќата на Симар С. го снимила хоророт што можел да и се случи.

Имено, на видеото се гледа како оваа млада мајка излегла од куќата со своите две ќерки на возраст од 3 и 5 години, а потоа во паника ги вовела во куќата, неколку секунди пред два бесни питбули да истрчаат во дворот.

  • Ова е повик за будење. Видов две кучиња. Кога и тие ме видоа мене, почнаа да трчаат кон нас со полна брзина – рече оваа храбра мајка.

Погледнете го видеото:

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести