spot_img
16.8 C
Skopje
четврток, јуни 10, 2021
spot_img

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: СО ЕДНА СЛИКА КИМ КАРДАШИЈАН ГО ШОКИРА СВЕТОТ (фото)

Старлетата Ким Кардашијан (40) објави фотографија на која позира со своите деца и Канје Вест (40) со кого е во процес на развод. Старлетата му го честиташе роденденот на раперот, а пораката што ја напиша покрај фотографијата збуни стотици илјади луѓе на Инстаграм.

„Среќен ти роденден. Ќе те сакам целиот живот“, напишала Ким.

Фотографијата им се допадна на повеќе од милион луѓе за само половина час, а илјадници луѓе во коментарите не кријат колку се збунети од новата објава на старлетата.

Заедно имаат четири деца – Норт, Сент, Псалм и Чикаго.

Дека славната двојка се разведува, американските медиуми објавија во февруари годинава кога Ким поднесе барање за развод.

Ким и Канје се венчаа во 2014 година во Италија.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести