spot_img
16.8 C
Skopje
четврток, јуни 10, 2021
spot_img

МАРИНА ТУЦАКОВИЌ ПОСЛЕ ДОЛГО ВРЕМЕ СЕ ПОЈАВИ ВО ЈАВНОСТА И СИ ЈА ОТВОРИ ДУШАТА

Една од водечките автори на текстови во Србија но и во бивша Југославија Марина Туцаковиќ, направила  сериозна медиумска пауза.

Марија за време на гостување во емисијата “Шта сам теби и ко сам себи“ допрела разни теми и за за естрадата.

– Јас не се чуствувам како дел од естрадата. Иако морам да признаам дека естрадата е интересна работа. Не, не. Срамота е, да кажеме да крадеш – рекла Марина

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести