spot_img
18.8 C
Skopje
вторник, јуни 8, 2021
spot_img

ЈАВНОСТА ЗГРОЗЕНА ОД ОВИЕ ФОТОГРАФИИ НА ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ: Како можеш така да го држиш детето !? (фото)

Емили Ратајковски, која денеска наполни 30 години, објави фотографија од летувањето, на која е во минијатурно бикини и го држи својот син Силверстер.

Детето го држи во многу чудна положба, односно тоа буквално виси од нејзините раце.

Поради оваа фотографија, поточно начинот на кој го држи детето, предизвика многу коментари од загрижените, па и шокирани следбеници на социјалните мрежи.

„Бебето не е аксесоар за Инстаграм“, „Како го држиш бебето!?“, „Фотографијава ми предизвикува анксиозност“, „Не ми е добро“, се само дел од коментарите.

Емили набрзо ги заклучила коментарите и повеќе ниту еден не може да се види.

Но, со оглед дека фотографијата е споделена на многу други страници, коментирањето не запира.

Читај Следно

10,365FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести