spot_img
18.8 C
Skopje
вторник, јуни 8, 2021
spot_img

КИМ НЕ СЕ ЗАМАРА СО РАЗВОДОТ – СО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА ГИ ПОЛУДЕ ФАНОВИТЕ (фото)

Иако се разведува тоа не влијае на неа, таа блеска и повторно го покажува своето тело.

Ким Кардашијан со низата провокативни фотографии во бикини им изрази љубов на милионите фанови.

Ким позира покрај базен во минијатурно бикини и својата фигура ја покажа од повеќе агли. Иако се разведува тоа не влијае на неа, таа блеска и повторно го покажува своето тело, но и она што ја направи славна. Тоа е нејзиниот задник.

Читај Следно

10,365FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести