spot_img
18.8 C
Skopje
сабота, јуни 5, 2021
spot_img

ДРАМА! Ким Кардашијан признава: Не можам веќе вака, го изневерив…

Таа на своите сестри им откри како се чуствува поради разводот со Кање Вест.

„Не можеам веќе вака. Го изневерив“, изјавила низ солзи Ким.

„Тој е одличен татко имислам дека заслужува некој кој ќе го поддржува секој негов потег, кој ќе биде со него и ќе го следи каде и да тргне. Се чувствувам како губитник на крајот од 13 годишниот брак“, рекла Ким додека нејзиниот сестри ја тешеле.

Ким претходно оваа година поднесе барање за развод од кање, а дополнително одлучиле дека и понатаму заедно ќе се грижат за своите четири деца.

Читај Следно

10,365FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести