spot_img
18.8 C
Skopje
сабота, јуни 5, 2021
spot_img

АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ СО БУЈНО ДЕКОЛТЕ ГИ СОБРА ПОГЛЕДИТЕ НА РОДЕНДЕНОТ НА МАЛИОТ ЖЕЉКО (фото)

Александра Пријовиќ се појави и меѓу бројните гости од естрадата на роденденската забава на внукот на Цеца, Жељко Ражнатовиќ.

Снаата на Лепа Брена се одлучи, навидум, за едноставна комбинација на облека. Популарната пејачка носеше летна, црвена, цветна блуза, која ја комбинираше со црни панталони и ефикасен црн појас.

Александра особено ги истакна своите бујни гради, а подоцна создаде атмосфера за паметење на роденденот на внукот на фолк дивата.

Читај Следно

10,365FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести