spot_img
19.8 C
Skopje
петок, јуни 4, 2021
spot_img

Приведен дилер од Гази Баба

На 04.06.2021 во 00.20 часот на подрачје на Гази Баба, од полициски службеници од СВР Скопје од слобода бил лишен Д.Т.(30) од Скопје. При претрес во неговиот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени марихуана, прашкаста материја, дигитална вага и други предмети. По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести