21.8 C
Skopje
петок, септември 8, 2023

СРПСКАТА ВОДИТЕЛКА ЈОВАНА ЈЕРЕМИЌ ДАДЕ ОТКАЗ ВО ТВ ХЕПИ – ПОНУДИ ПРИСТИГНАА ОД СЕКАДЕ, А ТАА ИЗВЕДЕ СЕ*СИ ТАНЦ ПРЕД КАМЕРИТЕ (видео)

Откако си даде отказ на ТВ „Хепи“,  водителката Јована Јеремиќ е во секојдневни преговори со неколку телевизии, така што конечната одлука ќе ја донесе за неколку дена.

Најдобрата понуда била од една од најгледаните телевизии, каде наводно и е понуден стан во елитнен белградски кварт, личен возач и скапо возило. Покрај тоа, цел тим луѓе ќе и стојат на располагање и голема сума е во игра кога е платата во прашање“, навел добро информиран извор.

„Понудата е отворена, сега сум жена на пазарот. Имам пет понуди од пет различни телевизии. Колку повеќе нудите, толку повеќе ќе добиете“ – рече Јована, позната и по своите сценски движења и еротски танци.

Имено, таа го најави својот жежок танц  уште на почетокот на шоуто и додаде дека целата претходна вечер се подготвувала за да не ги разочара своите обожаватели.

Социјалните мрежи изгореа по нејзиниот настап, а гостите кои беа со неа во студиото се фатија за глава, додека некои само ја гледаа.

Сепак, Јована самоуверено продолжи да танцува, ги крена нозете и се искачи на столчето…

Впрочем погледнете самите како тоа изгледаше:

Фото и видео: Јутјуб/Ami G Show

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img