spot_img
13.8 C
Skopje
четврток, јуни 3, 2021
spot_img

ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА ВО ТОП ФОРМА – НЕ ИМ ДАВА МИР НА МАЖИТЕ (фото)

Елена Велевска која со години е на музичката сцена важи за ултра згодна и атрактивна пејачка.

Често на социјалните мрежи знае да сподели фотографии на кои позира во провокативни и разголени изданија, а за тоа добива еден куп позитивни коментари.

Во панталони, долги тоалети, крати фустани, Велевска на нејзините години изгледа за чиста 10ка.

Овој пат пејачката во кусите приказни на „Инстаграм“ сподели фотографија на која позира во тесни фармерки, маичка до пупакот и тексас долго палто.

Во ова комбинација изгледа како манекенка, а најверојатно добила и многу пофалби за ова издание.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести