spot_img
21.8 C
Skopje
среда, јуни 2, 2021
spot_img

АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ЕМОТИВНО СЕ ОТВОРИ: Живеев тешко детство без еден родител, а светот ми се сруши…

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ не зборува често за своето детство, а особено за нејзиниот покоен татко Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Една од нејзините последни изјави за медиумите, се однесува токму на тоа како го поминала периодот кога изгубила еден родител, но и на последиците што ги имала со години подоцна.

Болката што ја чувствуваше сигурно не помина ниту денес, а како што рече, нејзините чувства биле потиснати подолго време, па влијаело на нејзиното здравје, особено кога ја видела нејзината мајка со алка за следење.

-Светот ми се сруши кога и ставија алка за следење на мајка ми, се здебелив 20 килограми, рече Анастасија.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести