spot_img
11.8 C
Skopje
понеделник, мај 31, 2021
spot_img

ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ ОБЈАВИ РЕТРО ФОТОГРАФИЈА И ПОРАЧА: НЕ СЕ ПАЛЕТЕ! (фото)

Тијана Дапчевиќ често има пракса да прочепка по спомените од старите фото-албуми, да најде и покаже некоја интересна фотографија од времето. И овој пат, на ретро фотографијата која ја објави на Инстаграм, е така, а на неа има долга руса коса, додуша перика, црно кусо здолниште од тул и високи чизми кои дојдоа до израз од позата со крената нога. Има и нежна шминка, венче во косата, цветче!

– ТБ, кога имав долга коса (не се палЕте, ова е перика) – пишува Тијана во описот.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести