spot_img
19.8 C
Skopje
петок, мај 28, 2021
spot_img

ОНА ЖИВЕЕ ОД СКАНДАЛИ: ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ГОЛА “ПРОШЕТА” НА ИНСТАГРАМ (фото)

Белградската „мала од скандала“ дефинитивно нема ден да не ја шокира јавноста. Дури и кога е по дома, своите обожаватели и следбеници ги фрла во кома, со својот еротски изглед, провокативен стил, неодолив сексапил… Едноставно, Карлеуша не може а да не ве испровоцира, па дури и кога само ординира низ сопствениот двор или се сонча на терасата од нејзината раскошна вила.

Но, она што може да се види понекогаш е многу помалку возбудливо од она што може само да се насети. Затоа русокосата колку и да е секси во костим за капење на својот балкон, сепак адреналинот го крева до плафон, со една друга серија пози, фотографии и видео.

Имено, Карлеуша се прошета по степениците на влезот својата куќа, а со кадрите сликани одзади, многумина ги оставија во прашалници, ставајќи ги во тешка недоумица: Дивата под фустанот е пиштол гола или нешто крие таа огромна, овална задница?

Но, дури и добро се загледате и го следите секој нејзин чекор, секое движење по мермерните степеници, тешко дека ќе се најдат јунаци што со сигурност ќе потврдат дека русокосата не носи ништо под фустанот!

Од друга страна пак, и да носи гаќички, секако во прашање е ултра танга, што тешко ќе ја препознаете, а за да дознаете… знаете веќе, што треба да се направи! Но, таа чест и задоволство веројатно му припаѓа само на еден… Барем јавно! И можеби уште на понекој, тајно!

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести