spot_img
19.8 C
Skopje
петок, мај 28, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: АНА КОРАЌ ВО МИНИЈАТУРНО БИКИНИ ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ (фото)

Српската старлета секојдневно е активна на социјалните мрежи и постојано овјавува фотографии, притоа привлекувајќи го целото внимание на себе.


Имено, таа овој пат на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на јахта од Дубаи во костим за капење, кој речиси со сигурност е најминијатурниот во светот.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести