spot_img
25.8 C
Skopje
среда, мај 26, 2021
spot_img

АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ДОБИ РОДЕНДЕН ОД 20.000 ЕВРА – ПЛАЌА МАМА ЦЕЦА

Анастасија Ражнатовиќ вчера го прослави 23 роденден, со спектакуларна журка за која мама искеширала 20 000 евра, пишуваат српските медиуми.

Прославата воедно била и подарок од мама, а дека таа не штедела се гледа по ресторанот во кој се случило славењето и целата организација. Цеца сакала прославата да биде посебна, а вечерта незаборавна особено затоа што минатата година заради пандемијата со корона вирусот останала без журка.

Единствената обврска на Анастасија била да го направи списокот на гости и луѓе кои сака да ги види на овој ден, а се друго паднало на Цеца.

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести