spot_img
28.8 C
Skopje
вторник, мај 25, 2021
spot_img

ПРВО СЕ СЛИКАШЕ ГОЛ, А СЕГА СО НОВА БЕЗОБРАЗНА ФОТОГРАФИЈА ЈА РАЗБРАНУВА ЈАВНОСТА (фото)

Раперот Амар Хоџиќ или во јавноста попознат како Буба Корели очигледно го „загубил компасот“, па по неодамнешната скандалозна објава, односно фотката на која му се гледа полниот орган одново ги шокираше своите следбеници на Инстаграм.

Имено, тој со најновата фотографија повторно крена прашина, а на неа се гледа како вози автомобил и во исто време консумира марихуана.

Во описот на фотката, која наиде на негативни критики, напишал: „Препознатлива личност, а ти ми…“

Читај Следно

10,361FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести