spot_img
20.8 C
Skopje
понеделник, мај 24, 2021
spot_img

УЛОВЕНИ ЗАЕДНО! ЏЕЈ ЛО И БЕН АФЛЕК ОФИЦИЈАЛНО СЕ ЗАЕДНО (фото)

Откако неодамна беа фатени заедно по враќањето од романтичниот викенд – Џенифер Лопез (51) и актерот Бен Афлек (48) тие повторно поминале време заедно.

Папраците ги снимиле на југот на Флорида, каде изнајмиле вила и поминале викенд заедно. Иако во ниту еден  момент не се фотографирани ако се допираат или разговараат, Џеј Ло и Бен изгледале мошне спонтано и опуштено. Во еден момент ги забележале папараците и реагирале симпатично: Афлек имал збунет израз на лицето, додека Џенифер се насмеала.

Очигледно повеќе нема простор за дилема и поранешните свршеници се во љубов.

Читај Следно

10,362FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести